ru ua en
(044) 579-90-69(067) 816-74-47

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Будшляхмаш» було створено в 2003 році. З цього часу компанія успішно працює на ринку України і спеціалізується на постачанні дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї.

Наша компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Будшляхмаш» було створено в 2003 році. З цього часу компанія успішно працює на ринку України і спеціалізується на постачанні дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї. Гарантійний та післягарантійний ремонт і технічне обслуговування техніки та обладнання проводяться в мережі сервісних центрів, а також мобільними ремонтними групами. Таким чином, повністю охоплений весь цикл, пов'язаний з продажем і обслуговуванням техніки. Результатом цілеспрямованої багаторічної діяльності компанії стало досягнення нею однією з провідних позицій на національному ринку з постачання техніки, у тому числі: надійної комунальної техніки від українського виробника заводу Спецбудмаш, дорожньо-будівельної техніки від машинобудівних гігантів світового рівня Terex і RM-Terex, якісних сміттєвозів від Мценського заводу комунального машинобудування та інших.

Детальніше

Умови партнерства

Ми відкриті для партнерських відносин і з задоволенням розглянемо Ваші пропозиції щодо партнерства. Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (044) 579-90-69 або написати нам на електронну пошту td.bshm@gmail.com.
Умови партнерства будуть розглядатися в залежності від кожного окремого випадку на взаємовигідних для сторін засадах.

Галерея

Замовте консультацію