Котки дорожні грунтові

Грунтові котки "РАСКАТ" серії RV

Серія RV грунтових котків - це результат інноваційної діяльності ВАТ «РАСКАТ» в області дорожнього машинобудування.

Кoток дорожній ДУ-84

Коток ДУ-84Коток дорожній вібраційний комбінований ДУ-84 призначений для пошарового ущільнення попередньо спланованих шарів основи з різноманітних дорожньо-будівельних матеріалів, асфальту, покриттів з бітумно-мінеральних сумішей.

Кoток дорожній ДУ-85

Коток ДУ-85Коток дорожній грунтовий вібраційний комбінований ДУ-85 призначений для пошарового ущільнення попередньо спланованих насипних грунтів з різноманітних будівельних матеріалів.

Кoток дорожній ДУ-94

Коток ДУ-94Коток дорожній вібраційний причіпний ДУ-94 призначений для пошарового ущільнення попередньо спланованих грунтів та нижніх шарів основи з різноманітних дорожньо-будівельних матеріалів. Коток є ефективним при великих об’ємах робіт на автомобильних дорогах загального користування І-ІІІ категорій.

© Компания "Будшляхмаш", 2008-2011
© Разработка сайта - berezko.net